Дорогі Гості, раді вітати Вас!

Переступивши поріг нашого ресторанно-готельного комплексу «Aquarius», Ви забудете про близькість міської суєти. У нас панує тепла, домашня атмосфера в оточенні казкового пейзажу та чудового озера з фонтанами, вишуканий інтер’єр у супроводі делікатного та приємного сервісу. Саме у нашому закладі Ви з легкістю забудете про свої проблеми, відчуєте смак життя.

home-weddings

Весілля

home-corporate

Корпоративи

home-kids

Дитячі свята

home-jubelle

Ювілеї

Комплекс «Aquarius» включає ресторан з двох залів. Перший колоритний зал із затишними кабінками та великим баром працює для Вас цілодобово. Банкетний зал, який з легкістю вміщує до 100 гостей, має зручні виходи на літню терасу. Мiсця для вiдпочинку на природі вiд 4х до 20ти гостей та велика літня тераса, на якій можна розмістити до 50 гостей, завжди готові до гучних та веселих свят.

Майданчик для романтичних, весільних церемоній чи галасливих дитячих святкувань зручно розташувався серед вічнозелених дерев на березі водойми.

А тепер трохи про розваги!

Ви любите більярд? Вам буде комфортно скоротати час за грою у нашому котеджі, де також розташовані два номери люкс з персональними саунами, де можна відпочити, отримавши безліч позитивних емоцій.

Для великої компанії пропонується лазня на дровах, яку ми з радістю розтопимо якнайгарачіше та надамо чудові віники, щоб Ви у всій красі відчули на собі принадність парних послуг.

У Aquarius можна сміливо приїжджати всією родиною. Дитячий майданчик дозволить дітям нагулятися вдосталь, виплеснути всю енергію, що накопичилася.

Нас не лякають великі банкети, ми з радістю розмістимо, нагодуємо та розважимо компанії до ста людей.

Ми пропонуємо Вам провести чарівну церемонію обміну клятвами у нашому комплексі у найважливіший день Вашого життя. Ця церемонія надовго залишиться в пам’яті нареченого й нареченої та всіх запрошених гостей. Ми візьмемо на себе весь клопіт з її підготовки: розставимо меблі, встановимо весільну арку, організуємо фуршетну зону із закусками, підготуємо музичний супровід та місце для проведення церемонії.

Ваші гості можуть не переживати за свої транспортні засоби, наша парковка, що охороняється, розрахована більше ніж на сорок автомобілів.

Приїжджаючи в Aquarius один раз, Ви назавжди стаєте його улюбленим гостем – ми працюємо з любов’ю лише для Вас!