Комплекс «Aquarius» включає ресторан з двох залів, готель на п’ять комфортабельних номерів, окрему велику банкетну залу, і котедж з двома номерами люкс та банним комплексом. У першому залі ресторану розташовані затишні кабінки та великий бар. Основний зал ресторану вміщує до 80 гостей і має зручні виходи на літню терасу.

На території комплексу розташована велика бенкетна зала, яка вміщує до 120 гостей та обладнана всім необхідним для проведення урочистих заходів. Навколо прекрасного озера з фонтанами розташовані альтанки, у кожній з яких можуть комфортно розташуватися від 4-х до 35-ти запрошених.

До вашої уваги також пропонується розкішний майданчик для романтичних, весільних церемоній або галасливих дитячих святкувань.

ВАШ ІДЕАЛЬНЕ СВЯТО ЗА МІСТОМ

Розкішна територія

Авторська кухня

Просторі зали ресторану

Велика альтанка на 35 осіб

Затишні альтанки

Для event агентств комплекс пропонує комісійну винагороду у розмірі від 5 до 10 %, яка виплачується одразу, після підписання договору – без необхідності очікувати на закінчення заходу. Розмір комісійних безпосередньо залежить від кількості гостей, послуг, що замовляються, а також діючих акцій на проведення урочистостей і обговорюється попередньо до погодження остаточного кошторису.

Ознайомтеся з авторським банкетним меню нашого ресторану:

Нас не лякають великі банкети, ми звикли годувати та розважати компанії до 120 осіб!

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +380 96 880 88 88

Ми пропонуємо Вам провести чарівну церемонію обміну клятвами в нашому комплексі у найважливіший день Вашого життя. Ця церемонія надовго залишиться в пам’яті нареченого, нареченої та всіх запрошених. Ми візьмемо на себе всі турботи щодо її підготовки: розставимо меблі, оформимо весільну арку, організуємо фуршетну зону із закусками, підготуємо музичний супровід та місце для гостей.

На території комплексу є чудові фотозони, знаменитий місток для наречених, чудовий сад та озеро з лебедями. Місце для святкових салютів та феєрверків також передбачено.

Весілля – це чарівна подія, трепет сердець, хвилювання та щастя. Нехай початок Вашої сімейної історії буде гарним, а перша шлюбна ніч, проведена в наших апартаментах, залишить незабутній слід у Вашому серці назавжди.