У комплексі заміського відпочинку «Aquarius» якість та комфорт присутні у всьому. Доглянута територія, красиве озеро, зелений сад, чудова галявина для виїзних церемоній, безліч альтанок різних форм і розмірів, банкетний зал та літній майданчик, величезний паркінг, цілодобовий режим роботи готелю та ресторану дозволяють задовольнити будь-які побажання. У нас дуже зручно проводити різноманітні заходи: усі послуги знаходяться в одному місці.

ВИЇЗНА РЕЄСТРАЦІЯ

Мальовничі природні зони на нашій території стануть чудовим місцем для проведення виїзної церемонії, яку запам’ятають усі гості!

ДИТЯЧЕ ДОЗВІЛЛЯ

Весільні артисти дивують. Фаєр-шоу викликає приплив адреналіну у всіх, хто дивиться на нього. Ілюзіоніст зачаровує рухом рук. Мильні бульбашки змушують дорослих реготати, як маленьких. Артисти зроблять те, чого не зробить ведучий.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАЛУ

Декор залу є неймовірно важливою частиною підготовки будь-якого заходу. Від нього залежить атмосфера свята, стиль Вашого заходу та успіх фотосесії.

БАГАТО ФОТОЗОН

Ставок із островом та старовинним човном, видова тераса, безкраї зелені поля, стежки та квітники. Що ще потрібне для успішної фотосесії?

СВЯТКОВИЙ ТОРТ

Погодьтеся, що свято без торта неможливе. Як щодо ідеї – оформити candy бар з усілякими солодощами? До речі, можна все зробити смачним та корисним!

ПОЛЬОТИ НА ГЕЛІКОПТЕРІ

Яскраві емоції та нові відчуття для вас, ваших друзів та гостей. Це можливість побачити з висоти пташиного польоту всю красу незрівнянних краєвидів.

ПАРКОВКА

Простора безкоштовна парковка на більш ніж 50 автомобілів – безперечний плюс нашого заміського комплексу.

ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ

Ми подбали про те, щоб власники електромобілів мали змогу поповнити запас енергії під час відпочинку у нашому заміському комплексі.